15 marca 2011

Ząbki dwa

Weronika ma już dwa ząbki!!!

Dzięki, którym jej uśmiech jest jeszcze piękniejszy ;) Taki szczerbaty ;) Bardzo śmiesznie wygląda jak otwiera buźkę i szczerzy ząbki do uśmiechu.
Zaczęliśmy już mycie malutkich ząbków, na razie taką silikonową szczoteczką nakładaną na palec i wodą. Weronika bardzo to lubi ponieważ troszkę to łagodzi ból dziąsełek i delikatnie je masuje.

Za tydzień wracam do pracy :( Dziadek powoli już przymierza się do roli opiekunki ;) Przyjeżdża do nas codziennie od kilku dni; zmienia już pieluszki, szykuje jedzonko i karmi małą oraz oczywiście bawi się z nią :) Ja w tym czasie zajmuje się sobą w drugim pokoju i nasłuchuje jak tam dziadek sobie radzi. Jak na razie moja interwencja nie była potrzebna :) Dziadek daje sobie świetnie radę.

Myśli typu "nikt nie zajmię się tak dobrze małą jak ja" też niestety są :( Ale to pewnie z żalu i tęsknoty.

Dziś poszliśmy we trójkę na długi spacer, wróciliśmy bardzo zmęczeni - słońce grzało zbyt mocno. Weronika po spacerze spała jeszcze dwie godziny, też widocznie zmęczyło ją to siedzenie w wózku ;)

Nasze plany mieszkaniowe, aktualnie wyglądają tak: zdecydowaliśmy się na budowę jednak i intensywnie poszukujemy działki. Jedną mamy już na oku i teraz J. sprawdza wszystkie ważne rzeczy a ja ... szukam projektu ;) A co, przecież to jest najważniejsze :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz