10 kwietnia 2011

I po weekendzie....

Te wolne dni jak dla mnie za szybko mijają :( W piątek odwiedziła nas moja koleżanka z pracy ciocia Kinga :) I tak fajnie nam się gadało, że nawet nie zauważyłyśmy jak czas szybko przeleciał i było już grubo po 22.
Dzień minął szybko ale bardzo przyjemnie :)

W sobotę miałam nadzieję pospać ale nasza kochana córeczka miała znów inne plany. Wstaliśmy przed 7 i od razu zaczęły się zabawy. Weroniczka już nie chce leżeć na plecach bo z takiej pozycji przecież świat nie jest za ciekawy. Tak więc jest albo na brzuszku albo siedzi. To drugie jej jeszcze słabo wychodzi więc trzeba ją przytrzymywać przy zabawach. Po śniadanku była drzemka. Popołudniu pojechaliśmy do dziadków, tam zostawiliśmy małą a my razem z wujkiem Markiem pojechaliśmy na zakupy. W sumie można je zaliczyć do udanych ale przyjechaliśmy okropnie zmęczeni bo aż po 5 godzinach. Te chłopy to jeszcze gorsze niż kobiety na zakupach, takie niezdecydowane że aż głowa mała.

Po powrocie do domu to już była tylko kolacja, krótka zabawa i spanko.

Dzisiaj pobudka była o 6.00! Oj, córuś córuś.... śpioch to z Ciebie nie jest. Na 11.35 pojechaliśmy na basen a po basenie na zakupy, tym razem jedzeniowe na które wczoraj już nie mieliśmy siły. Musieliśmy się trochę śpieszyć bo na 15 mieliśmy gości, ciocię Olę i wujka Pawła. Także, dzisiejszy dzień był także bardzo miły :) Ale tak szybko to mija....

Co do naszych planów budowlanych to... chyba zdecydowaliśmy, gdzie się budujemy. Będą to Myszkowice - 20 minut jazdy autem od miejsca, gdzie teraz mieszkamy. Do pracy i wszędzie indziej blisko :) Zabudowa wokół domków jednorodzinnych a w planach miejscowych mają powstać ścieżki rowerowe, spacerowe i plac zabaw. Może być fajnie :) Jest to działka, która jak na razie jest w posiadaniu rodziców ale jak tylko będziemy na 100% pewni będzie nasza:) Trochę się wahamy czy jeszcze nie poszukać bliżej miejsca gdzie mieszkamy teraz ale z drugiej strony po co wydawać kasę na działkę jak możemy mieć ją za friko :)
Jak na razie zbieramy kasę na budowę ;)


Kochamy Cię skarbie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz