9 sierpnia 2011

Babcia:)

Dziadziusiowi daliśmy wolne i ten tydzień Weroniką opiekuje się babcia Ewa:) Babcia miała małego stresa (choć sama tego chciała i często zazdrościła dziadkowi, że tyle czasu spędza z małą) przed pierwszym dniem. Nie wiedziała jak Weronika ją zaakceptuje bo w dziadku to jest zakochana i chce być tylko z nim. Dziadek zawsze mówi, że w weekendy to on ma wolne ale Weroniczka tego nie rozumie;) Jak tylko tam przyjeżdżamy to Weronika chce być tylko u dziadka na rękach. Gdy do dziadków przyjeżdżają goście to onieśmielona najpewniej czuje się u dziadka swojego ukochanego. Dziadek nie ma szans na odpoczynek od małej ale widać, że mu to pasuje i w sumie się cieszy.

Weronika już sama stoi i to potrafi przez chwilkę utrzymać się na nogach bez podtrzymywania. Bardzo lubi ostatnio aby z nią chodzić trzymając za rączki. Ciekawe jak długo nasze plecy to wytrzymają... Co do jej nowego menu, to dziś zjadła po raz pierwszy zupkę buraczkową i bardzo jej smakowała bo zjadła na prawdę dużo.

Postanowiliśmy zrobić porządek z Weroniki porą spania. Ostatnimi czasy chodziła spać bardzo późno, bo 22 i to już zmuszana do tego. Babcia ma polecenie przetrzymać Weroniki spania tak aby druga drzemka skończyła się najpóźniej o 16, bo wtedy do 20 będzie zmęczona i może pójdzie spać o normalnej godzinie. Dziś to nam się udało. Dokładnie o 20 Weronika zasnęła. Oby tylko spała bez pobudek nocnych. Zobaczymy...

A co do naszej działki budowlanej to na 19 sierpnia jesteśmy umówieni u notariusza na podpisanie już umowy kupna. 19 to akurat nasza 5 rocznica ślubu czyli taka znacząca data dla nas;) Aktualnie załatwiamy kredyt, papierków do tego jest mnóstwo. Aż głowa boli i co chwilę im się przypomina, że jeszcze coś potrzebują no i trzeba jeździć i to dowozić im. To jest kredyt tylko na część kwoty, którą płacimy a co by było (a może i będzie) jak byśmy brali na budowę. Wykończyć się idzie samym kredytem. Ponieważ powiedziałam sobie, że będę zapisywać każdy wydatek przeznaczony na dom to zapisuje:

09.08.2011 r. - 450 zł na wycenę działki przez bank

Kochamy Cię skarbie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz