12 października 2011

Bardzo miły weekend.

W sobotę mieliśmy superowe odwiedziny:) Przyjechała do nas moja szpitalna (poznałyśmy się w szpitalu, gdy byłyśmy w ciąży) koleżanka Beata z mężem i córeczkami: Majką (10 dni młodszą od Weroniki) i 8-letnią Emilką. Była cudna zabawa, dziewczyny szalały w basenie z kulkami i rozrabiały co nie miara:)

Nasza Weronika na początku przyglądała się z boku harcom koleżanek a co jakiś czas tylko do nich dołączała aż włączyła się całkiem w ich zabawę. Obserwując dziewczynki doszliśmy do wniosku, że dzieci które mają rodzeństwo bardzo się różnią od jedynaków. Na pewno na samym początku bo później pewnie to może się zmieniać. Weronika potrzebuje więcej czasu aby się do kogoś przekonać, Maja obserwuje swoją siostrę i jak widzi, że Emilka nie ma nic przeciwko nowej osobie to ona też:) Jest bardzo wesołą dziewczynką i kontaktową, nasz mały skarb rozkręca się dopiero po pewnym czasie. Ale jest równie wesoła i uwielbia inne dzieci:) Dlatego jak tylko zapoznała się z nowymi koleżankami i przyzwyczaiła się do ich towarzystwa świetnie się bawiła i rozdawała swoje uśmieszki każdemu. Pewnie zachowanie dziecka zależy też od jego charakteru ale ... bardzo chcemy aby Weronika nie była jedynaczką:)

W niedziele pierw pojechaliśmy tradycyjnie na basen , później obiad u babci Ewy i dziadka a pod wieczór odwiedził nas wujek Krzysiek z ciocią Anią. Weroniczka znów miała towarzyszy do zabaw, co bardzo jej odpowiadało.

Dzisiaj z małą była babcia, dziadek miał wolne:) Później przyjechał wujek Marek i to dopiero była zabawa. Weronika nauczyła się wydawać nowe dźwięki;) Mamusia ją nauczyła "straszyć", tzn. chodzi, podnosi rączki i mówi coś w stylu "hhhhyyyyy, aaa" czyli straszy po prostu;) Robi przy tym super minkę. Nasz mały aniołek jest taki pojętny, szybko wszystkiego nowego się uczy.

Na dworze coraz zimniej, mała do południa wychodzi z dziadkiem na spacer a jak wracam i jest w miarę ciepło to idziemy jeszcze na chwilkę pospacerować.

Kochamy Cię skarbie najmocniej na świecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz