29 marca 2013

...

Dziewczynki śpią a J. razem z nimi więc mam chwilkę dla siebie:)

Dzisiejsza pogoda (biała zima w pełni) zmusiła mnie do ... pomyślenia nad tegorocznymi wakacjami:) Jak mi się marzy słoneczko, plaża, morze i nic nie robienie czyli w tym roku lenistwo pełne.

Na razie na tapecie mam Hiszpanie i chyba ona zostanie zaplanowana na czerwiec. A w sierpniu gdzieś w Polskę pojedziemy ale jeszcze nie wiem gdzie :(

Planowanie, wymyślanie, marzenie ... jest fajne i bardzo wciągające:)

A z innej beczki to ...

Zbliżają się Święta Wielkanocne, pierwsze naszej Lenki i pierwsze w powiększonym składzie naszej rodziny:)
Jutro odwiedza nas wujek Krzysiu, który będzie u nas już od samego rana i zostanie do niedzielnego śniadania a później razem pojedziemy do dziadków czyli babci Ewy i dziadka. Tam wspólnie zjemy obiad i będziemy świętować zapewne. W poniedziałek podobnie choć dołączą do nas wujek Marek z narzeczoną (w końcu!) ciocią Kasią. I znów obiad i świętowanie:) Babcia Ela w tym roku spędza święta na wyjeździe tzn. odwiedza swoją koleżankę w Niemczech. Na pewno porozmawiamy z nią telefonicznie.

Wszystkiego dobrego dla wszystkich!

P.S. Weronika coraz częściej zauważa i kocha swoją siostrę:) Jak wstanie to zaraz karze sobie Lenkę przynieść do siebie i tak razem rano jeszcze leniuchują. Co chwilę mówi "Lena, nasza Lena mała jest. Fajna jest, chce ją przytulić". Ostatnio sama zaproponowała, że się z Lenką pobawi. Nasze rodzicielskie serce rośnie i pęcznieje z dumy i radości:)

Kochamy Was skarby!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz