9 maja 2013

Rowerowo:)

Rozpoczęliśmy sezon rowerowy tzn. nasz sezon na nasze małe wycieczki rowerowe, głównie na place zabaw:)

Tak więc w niedziele basen zamieniliśmy na rower. Lenka niestety jeszcze z nami nie jeździ, czekamy jeszcze trochę i jej też kupimy fotelik rowerowy. Nasza malutką zaopiekowała się babcia Ela.

Po pysznym babcinym obiadku przebraliśmy się, naszykowaliśmy co trzeba i pojechaliśmy. Na początek jechaliśmy drogą szutrową wzdłuż drogi szybkiego ruchu, trzęsło trochę na kamieniach i nie za dobrze się jechało. Szybko jednak przejechaliśmy nad główną drogą i wjechaliśmy w las by tam spokojnie jechać sobie leśną ścieżką. Weronika nawet na chwilkę nie pozwoliła nam przystanąć, jak tylko próbowaliśmy krzyczała: jedziemy! Tempo narzucała nam nasza córa ;)
Początkowo planowaliśmy jechać nad jezioro w Przeczycach, jednak pogoda była deszczowa i musieliśmy zmienić plany. Pojechaliśmy w stronę wsi Łubne, spokojnej wioski pełnej drzew. Jechało się bardzo dobrze. Później spokojną jazdą przejechaliśmy na bardzo fajny plac zabaw w Pyrzowicach. Tu spotkał nasz drobny deszcz, ale nie przeszkodził on Weronice pobiegać i troszkę się pobawić.

Plac zabaw naprawdę fajny. Nowy, zadbany, sporo atrakcji i bezpiecznie bo zdala od jezdni. Jest też gdzie usiąść. W sam raz na przerywnik w wycieczce rowerowej.

Po małym odpoczynku  zebraliśmy się, wsiedliśmy na rowery i udaliśmy się w drogę powrotną. Zatoczyliśmy  pętlę i wróciliśmy do babci.

Lenka drzemała sobie jeszcze po naszym powrocie.
Po przebudzeniu bardzo się cieszyła, że nas ma z powrotem a my też:) Lenusia to teraz taka mamy przylepa więc jak tylko mnie zobaczyła było "mamaa, maamaaa" i rączki wyciągnięte do mamusi.
W sumie jeździliśmy niecałe dwie godziny, już nie możemy się doczekać dalszych wycieczek bo to dopiero początek.

Nasze zdjęcia (jakość taka sobie)Nasza Leneczka ... troszkę wcześniej ....


Weronika szykuje rekina na sezon wodny ;)


Lenula w kuleczkach ...


 A tu Weroniczka na spacerku z mamusią w poniedziałkowe popołudnie. Szukamy konika polnego ;)Kochamy Was!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz