15 maja 2013

Wiosna ...

od kilku dni mamy piękną, wiosenną pogodę tzn. słonko grzeje i jest pięknie !

Każde popołudnie spędzamy z naszymi dziewczynkami na podwórku. Spacerujemy, bawimy się na placu zabaw, jeździmy na rowerach (nadal niestety bez Lenki:( ), biegamy, szukamy koników polnych, biedronek i innych stworzonek. Po prostu robimy wszystko to, co się robi gdy jest piękna pogoda:)

Nasz dzień jest teraz podporządkowany temu aby jak najwięcej przebywać razem na świeżym powietrzu.

Tak więc po pracy szybki obiad i wychodzimy. W zależności kto pierwszy wraca ten karmi dzieciaki i szykuje je do wyjścia. Gdy już jesteśmy w komplecie nasz obiad, taki bardzo szybki i wychodzimy na plac zabaw lub wsiadamy w auto i jedziemy do parku. Wracamy przeważnie na 20 i zanim dziewczynki zasną jest ok. 22 a my wtedy mamy czas na ... ogarnięcie mieszkania i przygotowanie się na dzień następny. Trochę zmęczenie doskwiera ale jednak radość ze spędzonego razem czasu jest większa.

We wtorek odwiedziliśmy babcię Ewę i dziadka. Dziadek przygotował już na ten sezon piaskownicę, zjeżdżalnię i domek, wszystko zostało przez niego własnoręcznie zrobione. Kochanego mamy dziadka :) Weronika szalała ze szczęścia, ściskała i całowała dziadka w ramach podziękowań :) Lenka widząc skaczącą Weronikę też wydawała głosy zadowolenia.

Już nie mogłam się doczekać tego słonka .... czekamy na więcej .....

Muszę się pochwalić ;)
Z dwójką maluchów, szczególnie szalejącą i mało posłuszną (albo i wcale) Weroniką ciężko było wyjść jednej osobie samej na spacerek bądź plac zabaw. A dziś mi się to udało ! I to bez płaczu, marudzenie i niesłuchania kogokolwiek. Dla większości pewnie błahostka ale ja się z tej błahostki bardzo cieszę. I to nie chodzi tylko o samo wyjście ale o to, że w piaskownicy Weronika chciała się bawić z Lenką. Zamiast uciekać lub chcieć tylko na huśtawkę ładnie się bawiła i pomagała Lenie. Coraz lepiej wychodzą nam też spacerki Lenka w chuście a Weroniczka za rękę.
W piątek mam wolne więc mam nadzieje, że też tak sprawnie mi pójdzie jak dziś ;)

Weekend spędzamy na wsi:) Będziemy grillować, odpoczywać, jeździć na rowerze, huśtać się, bawić się w piaskownicy i .... nic nie robić!

Kocham Was skarby!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz