26 lipca 2013

Sto lat! Stol lat! Sto lat!!!!

Dla naszej Lenki kochanej, która dzisiaj kończy roczek :)

Nasza cudowna córeczko wszystkiego najlepszego, duuuużo zdrówka, miłości ze wszystkich stron, beztroskiego dzieciństwa i samych radości !!!!!!!

Kochamy Cię skarbie nad życie!!!!

Dokładnie rok temu Lenka pojawiła się w naszym życiu. Pamiętam jak wróciliśmy z nią do domu ze szpitala i to zdziwienie małej Weroniki na widok dzidziusia. A jeszcze większe było jak wieczorem się okazało, że dzidziuś zostaje z nami i nigdzie nie idzie. Lenka od razu stała się ukochaną młodszą siostrzyczką :)

Zmęczeni ale ogromnie szczęśliwi patrzyliśmy wtedy na nasze dwa skarby. Te pierwsze dni do końca zostaną w moim sercu, tak szczególnie mocno. Każde następne także. Dzięki naszym dziewczynką nasze żcie stało się bardziej wartościowe, jakoś siły przybyło i chęci na lepsze. Człowiek każdego dnia staje szczęśliwy, szybko wraca z pracy, kolejny dzień planuje z myślą o tych małych szkrabach i wszystko w sumie robi dla nich.

A teraz jaka jest Lena?

To mały urwisek i nerwusek. Takie przełomowe czynności wykonuje później niż Weronika w jej wieku ale jak już zacznie to jest to perfekcja. Np. Weronika zanim zaraczkowała miała nieudolne próby tego, a Lenka nie miała prób, ona po prostu poszła na czworakach od razu jak tylko się na to zdecydowała.

Lencia (jak nazywa ją siostra) potrafi sama chwilkę się zabawić, wdrapać się na krzesło, ławę czy łóżko czym wywołuje u nas palpitacje serca;) Nie można jej ani na chwilkę spuścić z oczu. Na placu zabaw ... wyrywa innym dzieciocm zabawki :( Potrafi walczyć o swoje. 

Do tego jest uśmiechniętą, kochaną małą dziewczynką.kórej wszędzie pełno.

Z Lenką nie ma problemów jedzeniowych czy sennych. Lenka je wszystko i chętnie a zasypia w 5 minut :)

Lenko nasz cudny skarbie kochamy Cię!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz