1 listopada 2013

Pasowanie na przedszkolaka

Nasza Weronika jest już prawdziwym przedszkolakiem, takim z dyplomem ;)

We wtorek w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Było to pierwsze przedstawienie w którym brała udział nasza córeczka.
Bardzo ważny dzień dla wszystkich nowych przedszkolaków i ich rodziców.
Weronika była bardzo dzielna i przejęta tą sytuacją. A jaka dumna ze swojego dyplomu :) A my razem z nią!

Panie z przedszkola, szczególnie pani Ania spisały się na medal. Wszystko świetnie zoorganizowane. Mogliśmy zobaczyć jak dzieciaki są oczarowane panią Anią. Widać, że nawzajem bardzo się lubią. Dzieci słuchamy panią a ona potrafiła mówić tak, by słuchały właśnie.

Przedstawienie miało pokazać rodzicom jak na codzień pani współpracuje z ich dziećmi, jak się bawią i uczą nowych rzeczy. Wyszło wszystko bardzo dobrze, mimo małego marudzenia i płaczu co niektórych (rozproszonych przez rodziców).

Nasza Weroniczka nie uroniła żadnej łzy:) Choć trochę była roztargniona to i tak świetnie jej poszło. Wiadomo, dla swoich rodziców wypadła najlepiej ;) I o to chodzi!

Ostatni dni byłyśmy same. Tatuś wyjechał do Wrocławia pomóc wujkowi w remoncie a my spędzałyśmy czas na wspólnej zabawie. Z usypianiem bywało różnie ale dałam radę i żyję. Tatuś specjalnie przyjechał na przedstawienie Weroniki i wrócił tego samego dnia do Wrocławia. Kochany :)

Kochamy Was skarby!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz