17 maja 2014

I co wybrać ?

Od jakiegoś czasu myślę nad prezentami z okazji Dnia Dziecka dla dziewczynek. I z każdym dniem jest coraz ciężej mi się zdecydować :(

Tyle tego wszystkiego, że nie wiadomo co wybrać. W tym roku postawiliśmy na książeczki, gry, układanki i puzzle. Szukam więc w tych rejonach i na prawdę nie jest łatwo. Tym bardziej, że ten typ prezentów mnie kręci bardziej niż zabawki dlatego mam spory problem wyborem.

Dodatkowo na rynku tej branży pojawia się i pojawiło wiele pozycji dla dzieci w wieku moic maluchów. Tylko trzeba wybrać co z tego gąszczu jest warte zakupu. Właśnie - tylko tylko! I aż tylko!

Chciałabym aby prezenty podobały się dziewczynką, wciągnęły je w zabawę i naukę ale także cieszyły nasze oko tzn. były dobrze wykonane. Nie chcę natomiast przesadzać z ich ilością bo czy to jest najważniejsze ? Zdecydowanie nie!

Zostałam także upoważniona przez wujków, ciocie, babcie i dziadka do zakupu prezentów dla dziewczynek. Rola odpowiedzialna bo jury to małe i duże wymagające :)

Książeczki jednak już mam.

Co porabiamy ostatnio?

Nasz dom już stoi po dach i z dachem też więc mamy czas na wycieczki :) Ale nie jest w tym temacie tak kolorowo bo deszcz pada nonstop a do tego Weronika nam się pochorowała :(

Czas umilają nam goście jednak i tak dziś dla przykłada była u nas Zosia z rodzicami (ciocia Ola i wujek Przemek). Zosia niedawno skończyła roczek więc dziewczynki już powoli oddnajdują swój wspólny język. Wujek trochę im w tym pomaga ;) ale z każdym dniem będzie coraz lepiej. Liczymy na to!

3 komentarze:

  1. W ciągu roku jest tyle okazji, że my czasem nie kupujemy nic, tylko wymyślamy cos milego, inwestujemy w przeżycia. A z puzli to niedługo chcemy kupic te "CzuCzu - Mapa Polski" choc to jeszcze ciut za wczesnie, dla Waszych dziewczynek pewnie też.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie! Od nas prezent to właśnie wyprawa do zoo w Opolu bądź Leśny Park Niespodzianek. Dziewczynki uwielbiają zwierzątka, każde! Ale zobaczymy na co pogoda pozwoli. Reszta prezentów od babć i wujków to książeczki właśnie, puzzle i ... nie wiem jak to nazwać ale różne kształty do nawlekania. A czuczu uwielbiamy też - szczególnie duże memo i puzzle małe zwierzątka. Mapa niestety jeszcze za wcześnie. Jakiś wypad planujecie na Dzień Dziecka? Będzie mypodpatrywać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie planujemy szczególnie, bo mamy katary stulecia, pierwsze w zyciu majowe. Może do niedzieli sie poprawi. Miłego weekendu!

    OdpowiedzUsuń