8 października 2014

Dziecko w podróży

Byle jak najczęściej! Z rodzicami oczywiście :)

Lubimy aktywnie spędzać czas całą rodziną, zawsze to lubiliśmy. Pojawienie się dziewczynek w naszym życiu nic nie zmieniło pod tym względem. Coś oczywiście się jednak zmieniło - choćby pakowanie, organizacja jak i planowanie samego wyjazdu.

Zanim gdzieś pojedziemy sporo czytam o danym miejscu, oglądam mapy okolic pod kątem atrakcji dla dzieci i dla nas, czyram relację i recenzję danych miejsc. Podobnie wybieram miejsca naszych noclegów.

Często wycieczkowych inspiracji szukam w internecie. Bardzo przydatne wtedy są blogi rodziców podróżujących, fora oraz portale o tematyce podróżniczej, takiej rodzinnej. 

To, że lubię czytać blogi o podróżujących maluchach pisałam nie raz. W poszukiwaniu praktycznych informacji, nowych pomysłów jak i z czystej ciekawości. Po prostu lubię to!

Szukając ostatnio pomysłu na weekendowy wypad z moimi maluchami znalazłam portal Dziecko w podróży.
Zostałam tutaj na dłużej, bo oprócz wielu cennych rad, wskazówek, recencji i konkretnych informacji znalazłam także relacje i blogi innych rodziców o podobnych zaintesowaniach. 

Potrzebne informacje zebrane są tutaj w bardzo ciekawy i przejrzysty sposób. I to nie tylko te dotyczące dalekich podróży ale wszelakich wypadów z dzieciakami, choćby do aquparku.  

Możemy tutaj znaleść wiele inspiracji, z kórych na pewno każdy wybierze coś odpowiedniego dla swojej rodziny.

Portal cały czas się rozwija i prawie każdego dnia pojawia się nowy artykuł. Myślę, że warto tutaj zaglądać, szukać i czytać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz