17 listopada 2014

Idziemy do zoo :)


Noo ... byliśmy już ale na pewno nie raz w zoo jeszcze będziemy bo dziewczynki uwielbiają zwierzęta. Choć bardziej na wolności.


Tę wycieczkę wybrały One same. Naszych propozycji było kilka ale dziewczynki jednogłośnie powiedziały ZOO !


I pojechaliśmy do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie. Wraz z biletami dostaliśmy mapkę ogrodu, która przechodziła z małych rączek do kolejnych małych rączek. Już na samym początku żałowaliśmy, że nie poprosiliśmy o drugą.


Weroniczka i Lenka szybko jednak doszły do porozumienia i na zmianę oprowadzały nas po zoo. Z uwagą przeglądały mapę i wybierały jakie zwierzątko chcą odwiedzić. Z naszymi małymi wskazówkami szliśmy do celu.Hitem tego dnia były małpki, ciężko nam było od nich dziewczynki oderwać. Dłuższą chwilę spędziliśmy także w dolinie .... dinozaurów. Nasze córki szczególnie Lenka jest wielką wielbicielką tych zwierząt dlatego musieliśmy do nich zajrzeć.Spacer nie za długi bo na popołudnie mieliśmy kolejne plany - odwiedziny u Zosi. 

Wycieczka jednak bardzo udana. Każda kolejna wizyta z dziewczynkami w podobnym ogrodzie jest inna, daje nam odczuć w inny niż na codzień sposób jak dorastają nasze dzieci. Weronika była bardzo zainteresowana skąd pochodzą kolejne zwierzęta, co jedzą i co lubią. Lenkę już na dłużej można zainteresować podobnymi atrakcjami.

Było świetnie! Dziewczynki jeszcze długo opowiadały co widziały, Zosi również :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz