23 grudnia 2015

Wesołych Świąt!

Pewnie wszystko już gotowe, zapięte na ostatni guzik i tylko czekać na pierwszą gwiazdkę :) Nie? Jutro na pewno tak będzie :) Jestem tego pewna. My akurat mamy ten przywilej, że na całe święta wyjeżdżamy do dziadków dziewczynek, gdzie spotykamy się całą rodziną i tam wspólnie celebrujemy te świąteczne dni. Jest więc wesoło i ... głośno ;)
Oprócz naszych bagaży zabieramy drugie tyle a może i więcej prezentów dla wszystkich. Część z nich, do ostatniej chwili przed pakowaniem wykonały same dziewczynki. Przy udziale mamy, która miała wielką frajdę malując razem z nimi. 

Prezent dla babci, dziadka oraz cioci i wujków to kolorowe bombki, wykonanie głównie przez Weronikę. Lenka w tym czasie po raz setny tego dnia przeglądała Zimę na ulicy Czereśniowej :) I to te bombki zajmują najwięcej miejsca bo Weronika je bardzo dokładnie i szczelnie zapakowała by przeżyły w dobrym stanie podróż. Do naszych bombek, "zaprojektowanych" i wydrukowanych przez mamę użyliśmy 6 pojedynczych pokolorowanych kół. Im więcej tym lepszy efekt pracy - u nas zabrakło cierpliwości przy klejeniu ;) Ale dla mnie i tak są piękne a Weronika zadowolona z efektu.
A dla Szymka - kuzyna dziewczynek Weronika wymyśliła świąteczną girlandę. Mama wcześniej wykonała "projekt", który wydrukowała a następnie wspólnie przystąpiłyśmy do pracy. Relaksujące zajęcie - w sam raz dla mnie :)
Jestem pewna, że wszyscy będą zadowoleni z prezentów - szczególnie dziadek dla którego wszystko co wyjdzie spod rączek jego wnuczek jest dziełem sztuki :) 

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzymy. Spędzonych w rodzinnym gronie. Wszystkiego dobrego!

6 komentarzy:

 1. Bardzo lubię takie święta w gwarze rodzinnym. Przepiękne cudeńka prezentowe zrobiły Twoje gwiazdeczki. Przepięknych świąt z rodzinką

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również :) Wszystkiego dobrego w nowym roku!

   Usuń
 2. Śliczne dekoracje :) zdrowych, rodzinnych i magicznych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy:) Wszystkiego dobrego w nowym roku!

   Usuń
 3. U Was jak zwykle pomysłowo :) Jak wrócę to pracy to z pewnością wykorztam niektóre pomysły ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecamy się :) I wszystkiego dobrego życzymy w nowym roku!

   Usuń