18 stycznia 2016

Nasi kochani!

Te dni zbliżają się wielkimi krokami, dzieciaki pilnie uczą się wierszyków i piosenek dedykowanych tym jedynym ukochanym by móc im je zaprezentować. Robią również upominki - nie tylko w przedszkolu :)
W domu również powstają przeróżne pomysły oraz projekty wyjątkowych podarunków dla ukochanych dziadków. Dziewczynki tworzą na potęgę, głównie obrazy przedstawiające babcie i dziadka w różnych sytuacjach - oglądam je z podziwem uśmiechając się do siebie na wielkie "TAK" ich skojarzeniom ;) Jestem pod wrażeniem wyobraźni moich córek i ukierunkowania ich skojarzeń; np. babcia Ewa śpiewa i tańczy wymachując chusteczką (haftowaną).  Trafione w 100 % ;) 

Nasi dziadkowie dostaną niezliczoną ilość obrazków i obrazów, jak co roku kalendarz z wizerunkami dziewczynek i ... jeszcze coś małego wykonanego całym sercem i od początku do końca przez dziewczynki.

Przedstawiam:
Pomysł Weronika, wykonanie Weronika i Lena. Od razu polecam, bo dzieciaki świetnie dadzą sobie radę podczas wykonywania serduszek. Cała praca jest szybka w realizacji - taka w sam raz na ostatnią chwilę ;)
Do wyrobu serduszek użyliśmy modeliny, po uformowaniu jej w serduszka i doklejeniu literek włożyliśmy ją na 10 minut do piekarnik (160 stopni). Przy piekarniku oczywiście pomagała mama.
Z niezastąpionych rolek po papierze toaletowym dziewczynki zrobiły opakowania na upominki.
Dziewczynki pokolorowały rolki, następnie dziurkaczem zrobiliśmy dziurki (pomoc mamy) i wstążeczkami związaliśmy opakowania.

 I gotowe :)  


 Od początku do końca całą pracą koordynowała Weronika. Jestem dumna! 
A jak u Was? Prezenty już gotowe? 

6 komentarzy:

 1. Urocze prezenty! My wysłaliśmy wszystkim Babciom i Dziadkom własnoręcznie namalowane i wypisane przez córcię karteczki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie prezenty są najlepsze, szczególnie dla dziadków którzy wpatrzeni są w swoje wnuczęta najbardziej na świecie :)

   Usuń
 2. Piękne! To co stworzą małe rączki najbardziej chwyta za serce. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie:) Babcia i dziadek zachwyceni.

   Usuń
 3. Najpiękniejsze są podarunki zrobione przez małe, zdolne łapki. Mnie zawsze wzruszają Prześliczne serduszka Wam dziewczynki wyszły;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również :) Tym bardziej, że wiem ile serca swojego i pracy dzieci w to wkładają.

   Usuń